Preferencat tuaja pėr faqėn tonė: Bej si faqe startuese Dervina.com Vendos si Faqe Startuese Vendos si faqe favorite Dervina.com Bėj faqe Favorite

 HOROSKOPI - JAVA E 26.08 DERI 02.09.

 
DASHI (20/III-20/IV)

Ekziston mundësia e një gjendje pasiviteti tek ju pjesën më të madhe të kohës së sotme.

 
DEMI (21/IV-20/V)

Do të jëni të fokusuar në ambjentin familiar.Prindërve tuaj ju nevoitet mbështetja juaj sot dhe do të jeni më se të gatshëm tjua oftoni atë.Nëse jeni të dashurur ju presin kohë të lumtura.

 

BINJAKET (21/V-20/VI)

Koha është e favorizuar për personat të cilët janë financiarisht të varur. Motivi i veprimeve tuaja sot do të jetë ai profesional.Mundohuni të arrini maksimumin sepse yjet ju favorizojnë në këtë drejtim.

 
GAFORRJA (21/VI-22/VII)

Do të jëtë një ditë e mirë për tu marrë me  cështje gjyqsore.Ndjeheni të qetë dhe të aftë për të menduar në drejtime të ndryshme. Të sigurtë gjithashtu do të ndjeheni në veprimet që do të kryeni.

 
LUANI (23/VII-22/VIII)
 
Do të jëtë një ditë e mirë për tu marrë me  cështje gjyqsore.Ndjeheni të qetë dhe të aftë për të menduar në drejtime të ndryshme. Të sigurtë gjithashtu do të ndjeheni në veprimet që do të kryeni.
 
VIRGJERESHA (23/VIII-22/IX)

Do jeni të fokusuar në atë cka do tju thotë një person i afërt. Kjo mund të krijojë një gjendje tensioni tek ju. Nëse do të ruani qetësinë dhe  vetëkontrollin do arrini të kuptoni  atë cka dashur  të thotë në të vërtëtë ai.

 
PESHORJA (23/IX-22/X)

Lajme të mira do të merrni nga një person të cilin kishit kohë që nuk e takonit. Në ambjentin familiar do të jeni të shqetësuar rreth shëndetit të një personi tuaj të afërt.

 
AKREPI (22/X-21/XII)

Sot është dita e aktiviteteve të mëdha dhe kontakteve të reja. Përgatituni për të punuar shumë pasi mundësitë  të cilat do tju ofrohen sot do jenë suksesi i biznesit tuaj.

 
SHIGJETARI (22/XI-21/XII)

Influenca pozitive e yjeve ju drejton drejt suksesit sot.Do të takoni persona të cilët do tju stimolojnë për vazhdimësinë e projektit tuaj. Gjithshtu do të mendoni se koha e humbur nuk është aspak në favorin tuaj.

 
BRICJAPI (22/XII-20/I)

Pjesėn mė tė madhe tė kohės sė sotme do tia dedikoni partnerit apo tė dashurit tuaj.Gjithashtu do ndjeni nevojėn tė veproni sipas instiktit tuaj,qofshin kėto veprime tė  gabuara pėr tė tjerėt

UJORI (20/I-19/II)

Dita nuk do të jetë aspak e qetë për ju sot.Do mendoni për shumë gjëra njëkohësisht dhe nuk do arrini të përqendroheni në detyrën tuaj.Meditimi do të ishte dicka që do tju ndihmonte.

PESHQIT (20/II-19/III)

Do të jëtë një ditë mjaft frytdhënëse për ata të cilët kanë marrëdhënie profesionale jashtë vendit.Do krijoni kontakte të reja prej të cilave do të mbeteni mjaft të kënaqur .

 

   

 

 

horoskop-copy_19.gif

horoskop-copy_01.gif

horoskop-copy2_03.gif

horoskop-copy_11.gif

horoskop-copy2_01.gif

horoskop-copy_06.gif

 


 

 

horoskop-copy_07.gif

horoskop-copy_10.gif

horoskop-copy_18.gif

horoskop-copy_03.gif

horoskop-copy_14.gif

akrepi.gif

 

Denycomputers.com
Copyright © 2002-2007 Denycomputers.com. All Rights Reserved.                Webstats4U - Free web site statistics

Designed By Denycomputers.com

1