Preferencat tuaja pėr faqėn tonė: Bej si faqe startuese Dervina.com Vendos si Faqe Startuese Vendos si faqe favorite Dervina.com Bėj faqe Favorite

 -- TESTE PSIKOLOGJIKE --

 
 
Si e shihni dashurine SI E PĖRJETONI DASHURINĖ
Asnjė njeri nė kėtė planet njėjtė nuk e pėrjeton  njėjtė dashurinė. Disa ėndėrrojnė dhe vetėm ėndėrrojnė. Tė tjerėt e dijnė se deri sa largė mund tė shkojnė...

 

Leximi i fatit nga kokrrat e fasules, LEXIMI I FATIT NGA KOKRRAT E FASULES.
Hedhja e kokrrave tė fasules ėshtė identike me gjuajtjen e shkopinjve te Ji-Gjingu, pėr tė cilin thuhet se ka mundėsi tė madhe parashikimi... 
Domino PLLAKĖZAT - INTERPRETUESE TĖ FATIT
Dominot mund tė shėrbejnė edhe si lexues tė fatit. Kėtė mėnyrė tė interpretimit tė fatit nėpėrmes pllakėzave tė dominos, mund ta lexoni kėtu...
Fuqia e brendshme A E NJIHNI FORCĖN TUAJ TĖ BRENDSHME?
Nėse me kujdes e drejtoni forcėn tuaj tė brendshme, mund tė ndikoni pozitivisht nė zhvilimin e personalitetit tuaj, ta forconi qėndrueshmėrinė t uaj...
SI JENI NE SITUATA TE KRIZES ĒFARĖ JENI NĖ SITUATA TĖ KRIZĖS - PSIKOTEST
Nėse ndonjėherė nė jetė ju lajmėrohen situata tė krizės, a do tė jeni tė aftė qė ta shfrytėzoni rastin pėr ta pėrballuar atė krizė pozitivisht? Pėrgjigjen mund ta gjeni nė kėtė test tė vogėl, tė pėrgatitur nga psikologu amerikan Kolter O'Konel.

 

Ngjyrat dhe dashuria Ngjyrat dhe seksualiteti
A e dini se cila ėshtė ngjyra qė ndikon nė jetėn tėnde? Pikėrishtė ajo ngjyrė tė cilėn mė sė shumti e adhuron ėshtė ēelės i dashurisė dhe seksualitetit nė jetėn tuaj.
PSIKOTESTI - SA JENI NJERI ROMANTIK PSIKOTESTI - SA JENI NJERI ROMANTIK
Plotėsoni kėtė test pėr pak ēaste dhe shikoni se sa jeni njeri romantik...
PSIKOTESTI -sa ėshtė e qėndrueshme lidhja e juaj PSIKOTESTI - sa ėshtė e qėndrueshme lidhja e juaj
Testoni lidhjen tuaj me partnerin, shikoni nė ēka jeni tė fortė dhe ku qėndron dobėsia
PSIKOTESTI - SA JENI MENDJELEHTĖ PSIKOTESTI - SA JENI MENDJELEHTĖ
A mendoni se jeni mendjelehtė. A i besoni gjėrave tė ndryshme dhe thėnjeve tė njerėzve pa i erifikuar ato. testoni veten...
NUMRI I JETĖS TUAJ NUMRI I JETĖS TUAJ
A e dini se cili numėr ju pėrcjellė nė jetė. Nėse dėshironi tė mėsoni se cili ėshtė numri i juaj dhe i partnerit tuaj, shfletoni kėtė faqe. si temė shtesė nga kėtu, mund ta testoni edhe pėrshtatjen tuaj me partnerin, nė bazė tė emrit dhe mbiemrit.

Denycomputers.com
Copyright © 2002-2007 Denycomputers.com. All Rights Reserved.                Webstats4U - Free web site statistics

Designed By Denycomputers.com

1